1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Klima

Otelimiz sizlere teknolojinin en son kişisel klima zevkini sunuyor. Odanızda bulunan klimanızı kişisel olarak istediğiniz dereceye getirebilirsiniz

Üzgünüz! Yorum ekleme yetkiniz yok!

Duyuru

Yeni dönem web diline uygun olarak web sitemizi ve alan adımızı yeniledik. ozolimpia.com.tr alan adıylada bizlere ulaşabilirsiniz.

Hotel Olimpia

Otel Özellikleri

Kablosuz İnternet (Wİ-Fİ)

Otelimiz sizlere Wifi  ile çalışan dizüstü bilgisayarlar pda telefonlar ve wiriless destekli cihazlar için kablosuz erişim noktalarımız ile sınırsız internet keyfi sunuyor.

Klima

Otelimiz sizlere teknolojinin en son kişisel klima zevkini sunuyor. Odanızda bulunan klimanızı kişisel olarak istediğiniz dereceye getirebilirsiniz

Bağımsız Uydu (tv)

Otelimiz sizler için büyük ekran lcd tv ile bağımsız uydu olanağı sunuyor. Dilediğiniz kanalı evinizdeymiş gibi seyredebilirsiniz.

Mini Buzdolabı

Otelimiz sizler için odalarınıza mini buzdolabı kullanmayı tercih etti. Tıpkı evinizdeymiş gibi rahat etmeniz için çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Telefon

Otelimiz 24 saat resepsiyonla haberleşebileceğiniz telefon imkanı sunmaktadır.Resepsiyon her an yanı başınızda duran telefon kadar uzaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemi

Otelimiz sizlerin güvenliğini sağlamak üzere 24 saat güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir.

Şehir Merkezi

Otelimiz şehir merkezine 200 metre uzaklıkta olup yürüyerek 5 dakikadır.Bulunduğu yer itibariyle Iğdır'ın en önemli adres yerlerinden olan dört yol mevkiindedir.

Müşteri Anketi

Bir otelde aradığınız sizin için en önemli özellik nedir?

 

 

 

 

 

 

 

  Sonuçlar

windows live messenger
limewire indir